NaszA SZKOŁA

informacja1.jpg
Szlak Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka
pierwszy-budynek-szkoly.jpg
Dzieje szkoły

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/kwik/domains/spgliczarowdolny.pl/public_html/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/kwik/domains/spgliczarowdolny.pl/public_html/includes/common.inc).

DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka dzieci brały udział w loterii przygotowanej przez Gminną Bibliotekę w Białym Dunajcu. Następnie nauczycieli zabrały dzieci na spacer i słodką niespodziankę.

Finał XIX Konkursu Plastycznego "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka"

0 maja odbyło się uroczyste podsumowanie XIX Konkursu Plastycznego "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka" w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu. Najlepsi uczestnicy otrzymali nagrody i została otwarta wystawa pokonkursowa. podczas którego wręczono nagrody najlepszym uczestnikom i otwarto wystawę pokonkursową. Gratulujemy i życzymy wszystkim dalszych sukcesów.

DZIEŃ ZIEMI

Co roku 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. W naszej szkole zostały zorganizowane zajęcia dla dzieci mające na celu promowanie postaw ekologicznych oraz uświadamianie dzieciom, że naszym obowiązkiem jest dbanie o nasz wspólny dom, czyli naszą planetę.

Warsztaty wielkanocne

W naszej szkole odbyły się warsztaty wielkanocne, na których dzieci wykonały palmy. 

Wspólne zabawy

W piątek uczniowie mieli zaszczyt gościć w szkole dzieci z Ukrainy. Przez kilka godzin dzieci wspólnie bawiły się i malowały obrazki. Przez ten czas nawiązały sie nowe przyjaźnie. Był to wspaniale spędzony czas zarówno dla naszych uczniów jak i dla dziewczynek z Ukrainy.

KARNAWAŁ

W szkole została zorganizowana zabawa karnawałowa. Uczniowie tańczyli w rytm wybranych przez siebie utworów i uczestniczyli w zabawach przy muzyce. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie.

Strony

Copyright © 2018 WBG multimedia

Logowanie