NaszA SZKOŁA

informacja1.jpg
Szlak Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka

gif reddit download coloring pages for kids

pierwszy-budynek-szkoly.jpg
Dzieje szkoły

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/kwik/domains/spgliczarowdolny.pl/public_html/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/kwik/domains/spgliczarowdolny.pl/public_html/includes/common.inc).

Cóż to był za bal....

W dniu 7 lutego 2024r. w Naszej szkole odbył się bal karnawałowy, który był pełen kolorowych strojów, uśmiechu i zabawy. Dzieci przebrane były za swoich ulubionych bohaterów z bajek. Na sali rozbrzmiewała muzyka, a dzieci tańczyły do utraty tchu. Wśród atrakcji był konkurs na najbardziej energicznego tancerza. Nie brakowało również pysznych przekąsek i słodkości, które zniknęły w mgnieniu oka. To był dzień pełen radości i niezapomnianych wspomnień dla wszystkich uczestników.

RODO

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

  • Inspektorem Ochrony Danych w Szkole Podstawowej im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym jest Pan Dawid Żwirkowski - dawid.zwirkowski@cbi24.pl

Wspólne kolędowanie

Dnia 28.01.2024r. odbył się koncert kolęd połączony z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Serdeczne podziękowania dla Scholi Orato, dzieciom oraz wszystkim rodzicom za wspólne świętowanie i piękne chwile. Muzyczne interpretacje kolęd oraz wierszyki wypowiadane przez dzieci stworzyły niepowtarzalny klimat, a obecność babć i dziadków, jak również i rodziców uczyniła to wyjątkowym pełnym ciepła, wzruszeń i radości wydarzeniem.

Wigilia w przedszkolu

W dniu 22 grudnia odbyła się Wigilia w Naszym przedszkolu, dzieci złożyły sobie na wzajem życzenia i usiadły wspólnie do posiłku. Następnie razem śpiewały kolędy. Radości nie było końca.

WYSYŁAMY LISTY

Nasze Przedszkolaki wzięły udział w wymianie listów świątecznym w języku angielskim ze Szkołą Podstawową z Zubrzycy Górnej.

PIERNICZKI

PIERNICZKI

Przygotowania do wolontariatu pełną parą.

W czwartek i piątek w naszym przedszkolu odbyło się wielkie pieczenie oraz dekorowanie pierników. A następnie, przed Świętami Bożego Narodzenia, dzieci odwiedziły osoby starsze i samotne z naszej wsi i złożyły im życzenia.

Uśmiechom nie było końca

MIKOŁAJKI

Dnia 5 grudnia nasze przedszkolaki wzięły udział w wycieczce do teatrzyku Rabcio w Rabce Zdroju pt., “Zimowa opowieść”. Po spektaklu dzieci odwiedził św. Mikołaj, który obdarował ich prezentami. Na sam koniec wycieczki, przedszkolaki odwiedziły McDonalda.

ANDRZEJKI

Andrzejki nie ominęły również naszych uczniów, na których czekały różnorakie wróżby, lanie wosku, stoły zastawione przeróżnymi smakołykami, tańce oraz zabawy nawet w języku angielskim. Ten dzień na pewno można zaliczyć do udanych!

Strony