Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/kwik/domains/spgliczarowdolny.pl/public_html/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/kwik/domains/spgliczarowdolny.pl/public_html/includes/common.inc).

Wycieczka autokarowa do Rabki - Zdrój

W dnia 2 czerwca 2023r.  dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy II i III wybrały się na wycieczkę autokarową do  Teatrze Lalek "Rabcio"  w Rabce – Zdrój na przedstawieniu pt. "Tygrysek Pietrek".  Bajka opowiada o małym Tygrysku, który wszystkiego się boi. Za brak odwagi zostaje ostro ukarany. Odważne Tygrysy zabierają mu jego paski. Zapłakany Tygrysek udaje się w podróż, by kupić odwagę. Próbuje ją uzyskać od Żołnierzy, Indian, Kowbojów. Gdy wraca z nieudanej wyprawy po odwagę, okazuje się, że jego Mama zachorowała. Nie zważając na burzę, ulewę, ciemność i pioruny mały Tygrysek wybiera się w niebezpieczną podróż przez góry, by wezwać lekarza. Ten, wymagający wielkiej odwagi, czyn zostaje nagrodzony, Tygrysek odzyskuje paski. Pietrek nauczył się, że łatwo być odważnym, gdy myśli się o innych a nie tylko o sobie. Przedstawienie przypadło do gustu zarówno dzieciom, jak i opiekunom. Wszyscy byliśmy zachwyceni mistrzowską grą aktorów. Zachwyciła nas scenografia, rytmiczne piosenki i teksty pełne humoru. Przedstawienie było bardzo wesołe, dlatego bawiliśmy się wyśmienicie. Następnie udaliśmy się na chwilę relaksu do parku, gdzie dzieci mogły poszaleć na placu zabaw, następnie udaliśmy się do McDonalda na małe co nieco.  Wszyscy wspaniale się bawili w tym szczególnym dniu. Pogoda i humory bardzo dopisały.