WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO WSZYSCY ŚWIĘCI WAWRZYŃCOKA - KAPLICZKI I KRZYŻE SKALNEJ ZIEMI

Biały Dunajec, 12 kwietnia 2019 r.

 

Protokół z posiedzenia komisji XVI Konkursu Plastycznego
Wszyscy Święci Wawrzyńcoka-
Kapliczki i krzyże Skalnej Ziemi

 

 

organizowanego przez:

Szkołę Podstawową im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym,

Gminny Ośrodek Kultury im. gen. bryg. Andrzeja Galicy w Białym Dunajcu,

Gminę Biały Dunajec,

Bukowiańskie Centrum Kultury „Dom Ludowy” w Bukowinie Tatrzańskiej.

Jury w składzie:

 

Przewodniczący:

Sebastian Króliszewski

 

Członkowie komisji:

Bartłomiej Kudasik

Barbara Gałdyś

Wojciech Hyc

Maria Kozak

 

po obejrzeniu 395 prac jury postanowiło przyznać 49 nagród i 18 wyróżnień, podkreślając przy tym bardzo wysoki poziom konkursu.

 

 

Grupa wiekowa: 5-8 lat

RZEŹBA

I miejsce

Kasia Kułach lat 7, instruktor Regina Mrowca – Kenar, Wawrzyńcokowa Kuźnia Talentów - Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym.

II miejsce

Julia Strączek lat 7, instruktor Regina Mrowca – Kenar, Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym - Wawrzyńcokowa Kuźnia Talentów

CERAMIKA

I miejsce

Antonina Potaczek lat 6, instruktor Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

II miejsce

Patrycja Tokarczyk lat 8, instruktor Bożena Świderska – Środa, GOK Poronin

II miejsce

Amelia Chowaniec lat 8, instruktor Bożena Świderska – Środa, GOK Poronin

III miejsce

Amelia Solomon lat 7, instruktor Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

Wyróżnienie

Maciek Bienias lat 8, instruktor Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

Wyróżnienie

Natalia Zięba lat 7, instruktor Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

MALARSTWO NA PAPIERZE

I miejsce

Oliwia Wójciak lat 6, instruktor Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

I miejsce

Karol Gał Zagórski lat 5, instruktor Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

II miejsce

Maria Jeleń lat 6, instruktor Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

III miejsce

Kornelia Sowa - Szostak lat 7, instruktor Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

Wyróżnienie

Klaudia Polak lat 7, instruktor Alicja Słowik Szkoła Podstawowa w Nowem Bystrem

Wyróżnienie

Maria Gał Zagórska lat 6, instruktor Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

MALARSTWO NA SZKLE

I miejsce

Paweł Barnaś lat 7 Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym.

II miejsce

Maria Kamińska lat 7, instruktor Teresa Skupień, Szkoła Ginących Zawodów - Bukowina Tatrzańska

III miejsce

Bartłomiej Gąsienica – Makowski lat 6, instruktor Monika Stachowiec GOK Biały Dunajec

RYSUNEK

I miejsce

Łucja Dziuban lat 7, instruktor Ewa Sosińska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Białym Dunajcu

II miejsce

Michał Kułach lat 5, instruktor Regina Mrowca – Kenar, Wawrzyńcokowa Kuźnia Talentów - Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym

III miejsce

Julia Topa lat 8, instruktor Maria Lasak – Stępień Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zakopanem

Grupa wiekowa: 9-13 lat

RZEŹBA

I miejsce

Emilia Strączek lat 9, instruktor Regina Mrowca – Kenar, Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym - Wawrzyńcokowa Kuźnia Talentów.

I miejsce

Julia Kułach lat 10, instruktor Regina Mrowca – Kenar, Wawrzyńcokowa Kuźnia Talentów - Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym.

II miejsce

Józef Wegrzyniak lat 11, instruktor Regina Mrowca – Kenar, TCKiS „Jutrzenka”

II miejsce

Przemek Jarosz lat 12, instruktor Regina Mrowca – Kenar, TCKiS „Jutrzenka”

Wyróżnienie

Natalia Polak lat 13, instruktor Regina Mrowca – Kenar, Wawrzyńcokowa Kuźnia Talentów - Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym.

Wyróżnienie

Justyna Staszel lat 9, instruktor Regina Mrowca – Kenar, Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym - Wawrzyńcokowa Kuźnia Talentów

CERAMIKA

I miejsce

Kacper Jaróg lat 10, instruktor Bożena Świderska - Środa GOK Biały Dunajec

II miejsce

Gabrysia Galica lat 11, instruktor Bożena Świderska - Środa GOK Biały Dunajec

II miejsce

Karolina Łukaszczyk lat 10, instruktor Bożena Świderska - Środa GOK Biały Dunajec

MALARSTWO NA PAPIERZE

I miejsce

Zuzanna Siuta lat 11, Gronków

II miejsce

Magdalena Błońska lat 13, instruktor Barbara Piszczór - Malacina, SP nr 9

III miejsce

Jan Pudzisz lat 12, Gronków

Wyróżnienie

Tadeusz Nędza lat 12, instruktor Barbara Piszczór - Malacina, Szkoła Podstawowa w Nowem Bystrem

MALARSTWO NA SZKLE

I miejsce

Marta Bachleda – Dorcarz lat 11, instruktor Barbara Piszczór – Malacina, SP nr 9 Zakopane

II miejsce

Michalina Obrochta lat 11, instruktor Barbara Piszczór – Malacina, SP nr 9 Zakopane

III miejsce

Zuzanna Siaśkiewicz lat 10, instruktor Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

Wyróżnienie

Karina Bubla lat 10, instruktor Teresa Skupień, Szkoła Ginących Zawodów - Bukowina Tatrzańska

Wyróżnienie

Zuzanna Gąsienica lat 11, instruktor Barbara Piszczór – Malacina, SP nr 9 Zakopane

RYSUNEK

I miejsce

Stanisław Wiercioch lat 12, instruktor Regina Mrowca – Kenar, Szkoła Podstawowa w Kościelisku

II miejsce

Jeremiasz Fatla lat 12, instruktor Regina Mrowca – Kenar, Szkoła Podstawowa w Kościelisku

III miejsce

Marcelina Cikowska lat 12, instruktor Dorota Sztokfisz, Szkoła Podstawowa Bukowina Tatrzańska

Wyróżnienie

Julia Staszel lat 12, instruktor Regina Mrowca – Kenar, Szkoła Podstawowa w Kościelisku

Wyróżnienie

Damian Faron lat 11, Gronków

LINORYT

I miejsce

Jakub Gil lat, Gronków

II miejsce

Aleksandra Mikowska lat 10, instruktor Monika Stachowiec GOK Biały Dunajec

III miejsce

Tobiasz Sołtys lat 11, Gronków

Grupa wiekowa: 14-19 lat

RZEŹBA

I miejsce

Łukasz Czernik lat 18, instruktor Jan Łukaszczyk, Szkoła Ginących Zawodów - Bukowina Tatrzańska

II miejsce

Szymon Gizak lat 14, instruktor Jan Łukaszczyk, Szkoła Ginących Zawodów - Bukowina Tatrzańska

III miejsce

Marta Gał lat, instruktor Regina Mrowca – Kenar, Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym - Wawrzyńcokowa Kuźnia Talentów

Wyróżnienie

Martyna Staszel lat 14, instruktor Regina Mrowca – Kenar, Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym - Wawrzyńcokowa Kuźnia Talentów

Wyróżnienie

Piotr Kramarz lat 14, instruktor Dorota Sztokfisz, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej

CERAMIKA

I miejsce

Jan Trebunia – Tutka lat 16, instruktor Urszula Suchorab, TCKiS „Jutrzenka”

II miejsce

Roman Tatar lat 14, instruktor Urszula Suchorab, TCKiS „Jutrzenka”

III miejsce

Maria Budz lat 15, instruktor Maria Mrożek Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

MALARSTWO NA PAPIERZE

I miejsce

Dorota Rzadkosz lat 16, instruktor Teresa Skupień, Bukowiańskie Centrum Kultury

II miejsce

Magdalena Stawczyk lat 14 instruktor Teresa Skupień Szkoła Podstawowa w Gliczarowie Górnym

III miejsce

Gabriela Chowaniec lat 16 instruktor Dorota Sztokfisz Szkoła Podstawowa w Bukowinie Tatrzańskiej

Wyróżnienie

Ewelina Mąka lat 15, instruktor Teresa Skupień Szkoła Podstawowa w Gliczarowie Górnym

Wyróżnienie

Piotr Łaś lat 16, Gronków

MALARSTWO NA SZKLE

I miejsce

Klaudia Sztokfisz lat 18, instruktor Teresa Skupień, Szkoła Ginących Zawodów - Bukowina Tatrzańska

RYSUNEK

I miejsce

Mateusz Skupień lat 15, instruktor Teresa Skupień Szkoła Podstawowa w Gliczarowie Górnym

II miejsce

Bartłomiej Franosz lat 15, instruktor Teresa Skupień Szkoła Podstawowa w Gliczarowie Górnym

III miejsce

Agata Nowobilska lat 16, instruktor Dorota Sztokfisz Szkoła Podstawowa w Bukowinie Tatrzańskiej

Wyróżnienie

Klemens Budz lat 16, instruktor Dorota Sztokfisz Szkoła Podstawowa w Bukowinie Tatrzańskiej

Wyróżnienie

Jakub Bednarz lat 16, instruktor Dorota Sztokfisz Szkoła Podstawowa w Bukowinie Tatrzańskiej

Wyróżnienie

Bartek Kasperek lat 16, instruktor Regina Mrowca – Kenar, Szkoła Podstawowa w Kościelisku