NAUKA ZDALNA

Drodzy Rodzice! 

W związku z zamknięciem szkół z powodu koronawirusa przesyłamy Państwu linki do bezpłatnych materiałów rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej:

Dzisiaj gra jest dostępna w wielu dobrych klubach dzięki łatwej wpłaty. W ten sposób użytkownik może grać w swoje ulubione gry hazardowe w kasyno na pieniadze online, jak również całkowicie za darmo, lub innymi słowy, dzięki walucie gry. Pozwala to na przyciągnięcie gracza, który później rozpocznie grę za prawdziwą walutę, ponieważ czuje się tak samo dobrze jak gra na pieniądze. Niestety, ostatnio coraz więcej instytucji próbuje ograniczyć grę na wirtualnej walucie. Powody tego mają wiele, ale mimo to istnieją dobre instytucje, które na przyzwoitym poziomie oferują darmową grę, mówi strona.

Dzięki wysokiej jakości oprogramowaniu i zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, możesz w pełni doświadczyć gry dla każdego początkującego;
Jednocześnie ograniczeń, które napotkano w kasynach stacjonarnych, użytkownik nie znajdzie tutaj;
Ponadto, nie ma żadnych ograniczeń czasowych ani ograniczeń dotyczących wyboru gry.

m.in.: www.epodreczniki.pl, www.gov.pl/zdalnelekcje, a także informacje dostępne na stronie ministerstwa edukacji www.men.gov.pl

Kompleksowe zestawienie najważniejszych informacji, a także linków do stron internetowych:

https://www.gov.pl/web/edukacja/lekcje-z-internetu

 

Oraz przygotowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego - organizatora ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" - film z 10 poradami psychologa dotyczącymi wychowania dzieci.  Wskazówek udziela psycholog mgr Beata Liwowska.  

Link do filmiku: https://youtu.be/HxbYRBAKs7U  

Na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.

Link do materiałów:  https://crl.org.

Z życzeniami zdrowia: dyrekcja i nauczyciele